. - Soubor 5 siluet

Od 11x9 cm do 6x6 cm. Střední Evropa, 19.stol. 3x rám, pasparta, sklo, 2x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

.
304770. Soubor 5 siluet
Dražba ukončena:10.05.2020 20:14:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč