. - Špacírka se stříbrnou rukojetí, stříbro 800/1000, punc S - 33 (pes)

Délka: 88 cm. značeno platným Rakousko - uherským puncem.

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
30366. Špacírka se stříbrnou rukojetí, stříbro 800/1000, punc S - 33 (pes)
Dražba ukončena:10.04.2019 21:52:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč