.. - Vyjížďka na pláži

Olej na překližce, 30x40 cm, Nesignováno Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

..
114797. Vyjížďka na pláži
Dražba ukončena:21.04.2024 21:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč