.. - Závěs s jantarem, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou kozlík, hrubá hmotnost 3,45 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Závěs zdobený oválným leštěným Jantarem o velikosti 29x19x5mm (heat treated) medového zlatého zbarvení s přirozenými nerovnostmi, délka přívěsku 2,8cm včetně úchytu, šířka 2,6cm částečně oxidované

..
113444. Závěs s jantarem, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou kozlík, hrubá hmotnost 3,45 g
Dražba ukončena:03.04.2024 22:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč