.. - Zdobný zlacený rám

Vnější rozměr 84x68 cm, vnitřní rozměr 65x50 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
70525. Zdobný zlacený rám
Dražba ukončena:19.12.2021 21:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč