.. - Zlacený rám

Nejdelší strana: 127 cm

Vnější rozměr 93x127 cm, vnitřní rozměr 71x104,5 cm. Světlost rámu 68,5x103 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

vydraženo velký formát
..
96936. Zlacený rám
Dražba ukončena:11.06.2023 21:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč