.. - Zlacený rám

Nejdelší strana: 78 cm

Vnější rozměr 78x65 cm. Vnitřní rozměr 61x47 cm, světlost rámu 57x43,5 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
111934. Zlacený rám
Dražba ukončena:18.02.2024 20:07:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč