A.  Lafitte - Rybářské bárky v zátoce

Litografie, 23x32 cm, signováno vpravo dole A. Lafitte, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Nová adjustace.

2077. Rybářské bárky v zátoce
Dražba ukončena:26.03.2015 21:02:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 300 Kč