Ota Bubeníček - Zima v Dubině

Olej na kartonu, 25x30 cm, signováno vlevo dole O. Bubeníček, rám, pasparta, zaskleno.

1871, Uhříněves - 1962

4636. Zima v Dubině
Dražba ukončena:25.05.2016 20:49:37
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč