MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Litografie, 48x37 cm, signováno, volný list.
> zpět na aukční výsledky
A. Born, J. Bouda, K. Lhoták, K. Toman
16306. Společná grafika
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
700 Kč
vydraženo za:
7 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
7 000 Kč
3169
6 500 Kč
3501
6 000 Kč
51
5 500 Kč
3597
5 000 Kč
limit (14.02.2018 22:05:00)
104
4 900 Kč
3597
4 800 Kč
limit (14.02.2018 14:50:27)
104
4 700 Kč
189
4 600 Kč
limit (13.02.2018 23:20:42)
104
4 500 Kč
limit (13.02.2018 23:20:41)
1773
4 200 Kč
limit (13.02.2018 10:52:58)
1773
4 100 Kč
609
4 000 Kč
limit (08.02.2018 13:30:24)
836
4 000 Kč
609
3 900 Kč
limit (06.02.2018 23:10:41)
836
3 800 Kč
51
3 700 Kč
limit (02.02.2018 21:57:15)
836
3 600 Kč
limit (02.02.2018 21:57:14)
488
3 100 Kč
limit (02.02.2018 21:56:59)
488
3 000 Kč
limit (02.02.2018 21:56:58)
836
1 800 Kč
limit (31.01.2018 14:35:36)
488
1 700 Kč
254
1 600 Kč
limit (27.01.2018 17:31:50)
488
1 500 Kč
limit (26.01.2018 15:14:53)
2631
1 400 Kč
3182
1 300 Kč
limit (26.01.2018 12:48:51)
2631
1 200 Kč
2970
1 100 Kč
limit (25.01.2018 0:40:53)
2631
1 000 Kč
3250
900 Kč
51
800 Kč
488
700 Kč
3484