A. Holzberger - Rackové nad mořem

Olej na plátně, 60x100 cm, signováno vpravo dole A. Holzberger, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

17337. Rackové nad mořem
Dražba ukončena:28.03.2018 21:48:38
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 800 Kč