Vlastimil Zábranský - Paris a Helena

Litografie 39/100, 21x16 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Zábranský 1984. Číslováno vpravo dole IV. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1936 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

Vlastimil Zábranský
58094. Paris a Helena
Dražba ukončena:14.04.2021 20:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč