A. Foche - Bezděz

Olej na kartonu, 20x30 cm. Signováno vlevo dole A. Foche. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

A. Foche
304466. Bezděz
Dražba ukončena:17.04.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč