Albert Rieger (A. Höbart) - Projížďka na jezeře

Nejdelší strana: 35 cm

Olej na desce, 26x21 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Na rámu štítek A. Höbart. Rámováno. Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1834 – 1905
Rakouský malíř.

vydraženo top
112368. Projížďka na jezeře
Dražba ukončena:03.03.2024 20:35:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč