Alena Anderlová - Zajíc

Akryl na plátně, 40x40 cm. Signováno vzadu Anderlová. Nerámováno.

Alena Anderlová
30914. Zajíc
Dražba ukončena:24.04.2019 19:18:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč