Štolovský - Most přes řeku Bosnu v Ilidže

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 27x36 cm, signováno vpravo dole Štolovský, nerámováno.

8654. Most přes řeku Bosnu v Ilidže
Dražba ukončena:29.03.2017 18:52:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 000 Kč