Alexander Dobrinov - Lázeňský host

Nejdelší strana: 51 cm

Karikatura, akvarel, 48x31 cm. Signováno vpravo dole Alex. Dobrinov 1932 Luhačovice. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i kresba poškozeny.

o autorovi: 1898 – 1958
Malíř a karikaturista bulharského původu, žijící po nějakou dobu v ČSR.

vydraženo top
Alexander Dobrinov
111165. Lázeňský host
Dražba ukončena:04.02.2024 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč