Nejdelší strana: 51 cm
Karikatura, akvarel, 48x31 cm. Signováno vpravo dole Alex. Dobrinov 1932 Luhačovice. Rám, sklo.
Pozn.: Rám i kresba poškozeny.
o autorovi: 1898 – 1958
Malíř a karikaturista bulharského původu, žijící po nějakou dobu v ČSR.