Alexander Vasiljevič Suslov (1895-1957 Paříž, 1933-1941 pobýval v Praze) - Na saních

Olej na plátně, 44x63 cm. Signováno vpravo dole azbukou A. Suslov. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

Alexander Vasiljevič Suslov (1895-1957 Paříž, 1933-1941 pobýval v Praze)
29581. Na saních
Dražba ukončena:27.03.2019 20:36:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč