Alfons Mucha - kopista - Iris

Olej na plátně, 104x42 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

Pozn.: Kvalitní stará kopie Muchovi litografie.

Alfons Mucha - kopista
3280. Iris
Dražba ukončena:26.11.2015 19:22:24
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč