Alfred Stellmacher - Konvička s bažantem

Nejdelší strana: 27 cm

Keramika, výška: 27 cm. Dekor pták, konvička hlava draka. Značeno Alfred Stellmacher Turn. Teplitz

o autorovi: Majitel porcelánky v Teplicích – Dubí v 19. a 20. století.

Alfred Stellmacher
101073. Konvička s bažantem
Dražba ukončena:27.08.2023 21:03:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč