Nejdelší strana: 27 cm
Keramika, výška: 27 cm. Dekor pták, konvička hlava draka. Značeno Alfred Stellmacher Turn. Teplitz
o autorovi: Majitel porcelánky v Teplicích – Dubí v 19. a 20. století.