Al.Kohout - Párové obrazy: Stará Praha

2x akvarel, 24x18 cm, 26x17 cm. Oba signovány vpravo dole Al. Kohout 1950. 2x rám. sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Al.Kohout
304761. Párové obrazy: Stará Praha
Dražba ukončena:10.05.2020 20:10:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč