Alois Kalvoda - okruh - Chaloupka u vody

Olej na kartonu, 38x50 cm. Nesignováno. Kalvodova škola. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Alois Kalvoda - okruh
21210. Chaloupka u vody
Dražba ukončena:27.06.2018 20:38:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč