Alphons Lalauze - Soubor 9 grafických listů s vojenskými uniformami

Dokolorované litografie, 28x21 cm. Adjustováno na kartonech, 8x sklo. Signováno vpravo dole Alph. Lalauze 03.

Alphons Lalauze
21728. Soubor 9 grafických listů s vojenskými uniformami
Dražba ukončena:19.09.2018 18:54:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 300 Kč