Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Olej na plátně, 64 x 44 cm, rámováno ve vídeňském rámu s ornamentálním plastickým secesním dekorem s nazlátlou patinací, signováno vlevo dole autorsky s vročením 1906. Významná secesní práce vyznačující se vhodným nastavením světelného kontrastu a pozitivním působením tohoto mistrovského díla. Práce sudetských Němců, původem součástí Československa se po 2. světové válce většinou zničily nebo skončily v Rakousku či v Německu. Dnes řada sběratelů s velkým úsilím znovu buduje sbírky umění a prací sudetských Němců - malířů. Velkou část evidence těchto umělců má galerie v Liberci a nejvíce jich bylo vidět na významné výstavě s názvem METZNERBUND. Mimořádná nabídka!