Anglie 19. stol. - Vývrtka

Mosaz, rohovinová ručka. Výška: 12 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Anglie 19. stol.
68288. Vývrtka
Dražba ukončena:11.11.2021 21:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč