Anton Boubín Toňátko - Cesta sněhem

Olej na plátně, 69x85 cm, signováno vpravo dole A. Boubín, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč

12679. Cesta sněhem
Dražba ukončena:21.09.2017 21:41:44
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 900 Kč