Olej na plátně, 69x85 cm, signováno vpravo dole A. Boubín, rám. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1903 - 1971 Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč