Anton Windmaier (1840-1896) - Soumrak nad krajinou

Olej na dřevě, 10x35 cm. Signováno vpravo dole A. Windmayer. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Anton Windmaier (1840-1896)
29605. Soumrak nad krajinou
Dražba ukončena:27.03.2019 20:51:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč