Olej na sololitu, 40x95 cm. Signováno vpravo dole Povondrová 1980. Rámováno.
Nejdelší strana: 95 cm
o autorovi: Malířka, grafička, designérka, narozena 1928 Praha.
Studovala novinovou kresbu a karikaturu u prof. PELCE na VŠUP v Praze. Věnovala se malbě, grafice a designu. V letech 1954 - 1969 byla členkou Armádního výtvarného studia v Praze.