Aranka Červená - Zátiší s cibulí

Olej na kartonu, 21x21 cm. Signováno vpravo dole A. Červená. Rámováno.

o autorovi: 1950

Aranka Červená
69060. Zátiší s cibulí
Dražba ukončena:14.11.2021 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč