architekt Otto Rothmayer - Soubor 3 architektonických návrhů

rozměry: 15x27 cm, 22x27 cm, 34x24 cm, nesignovány, rámovány, zaskleny.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

10220. Soubor 3 architektonických návrhů
Dražba ukončena:27.04.2017 20:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč