Arkadij Solovjev - Vrby u rybníka

Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vlevo dole A. Solovjev. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

22831. Vrby u rybníka
Dražba ukončena:27.09.2018 22:17:13
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 300 Kč