Asie 1. pol. 20. stol. - Koberec II.

Rozměr: 127x81 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Asie 1. pol. 20. stol.
68268. Koberec II.
Dražba ukončena:11.11.2021 21:40:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč