MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Rozměr: 127x81 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Asie 1. pol. 20. stol.
68268. Koberec II.
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 900 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 900 Kč
4847
1 800 Kč
limit (11.11.2021 21:34:38)
2002
1 700 Kč
4847
1 600 Kč
limit (11.11.2021 12:11:46)
2002
1 500 Kč
limit (11.11.2021 12:11:45)
766
1 300 Kč
limit (09.11.2021 19:14:09)
766
1 200 Kč
limit (09.11.2021 19:14:08)
2002
700 Kč
limit (08.11.2021 11:27:28)
2002
600 Kč
221
500 Kč
766