.. - Prsten s briliantem, zlato 750/1000, 0,025 ct, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,90 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Brus - kulatý, velikost 54.

..
113327. Prsten s briliantem, zlato 750/1000, 0,025 ct, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,90 g
Dražba ukončena:03.04.2024 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč