.. - Kamej, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,75 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Lze nosit jako přívěšek či brož.

..
113386. Kamej, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,75 g
Dražba ukončena:03.04.2024 21:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč