.. - Přívěšek s perlou, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,45 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
113430. Přívěšek s perlou, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,45 g
Dražba ukončena:03.04.2024 22:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč