MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.:
Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.
> zpět na aukční výsledky
..
113430. Přívěšek s perlou, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,45 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 800 Kč
14548
2 700 Kč
14723
2 600 Kč
14548
2 500 Kč
limit (01.04.2024 13:47:23)
4521
2 200 Kč
limit (31.03.2024 18:16:01)
4521
2 100 Kč
14548
2 000 Kč
limit (30.03.2024 20:13:56)
4521
1 900 Kč
14548
1 800 Kč
limit (26.03.2024 19:06:18)
4521
1 700 Kč
4966
1 600 Kč
limit (26.03.2024 19:06:14)
4521
1 500 Kč
4966
1 400 Kč
limit (19.03.2024 11:32:04)
4521
1 300 Kč
14723
1 200 Kč
limit (17.03.2024 7:37:06)
4521
1 100 Kč
4966
1 000 Kč
3798