autor neznámý - Zdobená křesadlová pistole 18.století, západní evropa

Neznačeno.

Stav: Mírně poškozeno.

Pozn.: Zdobená ornamentálním vyřezáváním ve dřevě a mosazných pleších

Nejdelší strana: 45 cm

autor neznámý
94964. Zdobená křesadlová pistole 18.století, západní evropa
Dražba ukončena:01.06.2023 22:15:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč