B. Naske - Ulička

Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vlevo dole B. Naske. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

29810. Ulička
Dražba ukončena:28.03.2019 19:48:30
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč