Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Olej na malířské lepence, 32 x 42 cm. Rámováno ve vídeňském bohatě ornamentálně zdobeném uměleckém galerijním rámu.
Poznámka současného majitele: Letní scenérie dne s odrazem ve vodní hladině plně navazuje na kvalitní práce české krajinářské školy 1. třetiny 20 století. Předkládané vynikající brilantní dílo bylo původně součástí skvělé umělecké sbírky českých krajanů ve Vídni. Příležitost!