Neznámý autor - Bajonet, Prusko, kol. 1870

Značeno Weyersberg Kirchsbaum&Co., Solingen. Pochva.

Pozn.- mírně poškozeno.

Neznámý autor
70571. Bajonet, Prusko, kol. 1870
Dražba ukončena:12.01.2022 20:41:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč