Banksy - Laugh Now

Nejdelší strana: 48 cm

Combined technique, spray on canvas, 48x48 cm. Značeno vpravo dole razidlem Banksy. Nerámováno.

Pozn.: Vzadu certifikováno. Limitovaná edice AP/16.

o autorovi: Pseudonym anglického street-artového umělce.

Banksy
114298. Laugh Now
Dražba ukončena:25.04.2024 21:15:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč