Combined technique, spray on canvas (plátno), 49x47 cm. Značeno vpravo dole razidlem Banksy. Rámováno.
Pozn.: Vzadu certifikováno. Limitovaná edice 16/AP.
o autorovi: Pseudonym anglického street-artového umělce.