Bárta - Zátiší s květinou a obrazem

Olej na kartonu, 53x38 cm. Signováno vlevo dole Bárta. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 73 cm

90138. Zátiší s květinou a obrazem
Dražba ukončena:19.02.2023 21:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč