B.B., autor Klimt - Žardiniéra

Keramika, 13x32 cm. Značeno B.B.

Pozn.: Mírně poškozeno.

B.B., autor Klimt
68352. Žardiniéra
Dražba ukončena:11.11.2021 23:06:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč