Bedřich Budil - Noha v nebi

Olej na plátně, 61x47 cm. Signováno vpravo nahoře Budil 69. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1943
Malíř. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti a na AVU v Praze u K. Součka. Věnuje se malbě a kresbě. Svou tvorbou patří ke směru fantaskního či radikálního realismu. Jeho díla jsou zastoupena ve sbírkách AJG v Hluboké n. Vltavou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč.

Bedřich Budil
25840. Noha v nebi
Dražba ukončena:12.12.2018 22:23:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč