Olej na plátně, 55x70 cm. Signováno vlevo dole Bedřich Horálek. Rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1913 - 1981
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000