Bedřich Piskač - Zátiší s houbami

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 18x35 cm. Signováno vpravo dole B. Piskač 1912. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Zezadu popis. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1898-1929
Narodil se v České Bělé u Havlíčkova Brodu. Studoval pražskou AVU u prof. Nechleby, Krattnera a Španiela. Patřil ke kubisticko – expresionistické generaci malířů. Byl členem Spolku výtvarných umělců Mánes.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč.

Bedřich Piskač
29831. Zátiší s houbami
Dražba ukončena:28.03.2019 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč