Birgitt Fischer - Dynamika tvarů

Akryl na plátně, 100x100 cm. Signováno vzadu Birgitt Fischer. Nerámováno.

Birgitt Fischer
308575. Dynamika tvarů
Dražba ukončena:07.05.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč