Bohumil Knyttl - Barevná krajina

Olej na kartonu, 17x25 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu výstavní štítek.

o autorovi: 1903-1977

Bohumil Knyttl
307827. Barevná krajina
Dražba ukončena:09.03.2021 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 09.03.2021 14:36:07 7723
500 Kč 09.03.2021 11:37:17 7715