Bohumil Liška - Brouk samotář

Kombinovaná technika, 24x18 cm. Signováno vpravo dole Liška. Nerámováno.

Nejdelší strana: 24 cm

o autorovi: 1956
Malíř, soukromý žák Josefa Maršála.

86854. Brouk samotář
Dražba ukončena:27.11.2022 21:09:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč