Bohumila Pšeničková - Domy

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vlevo dole B. Pšeničková 1933. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Bohumila Pšeničková
32332. Domy
Dražba ukončena:29.05.2019 19:51:57
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč